هم‌اکنون 43 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

مسابقه کتابخوانی به شیوه نوین و جذاب برگزار می گردد

در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) مسابقه ی کتابخوانی به شیوه ای نوین و جذاب برگزار خواهد شد
گزارش واحد خبر کانون شیفتگان حضرت قائم (عج) استان بوشهر، احمد دهباشی ضمن اعلام خبر برگزاری مسابقه کتابخوانی، گفت: این مسابقه به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، به شیوه ای نوین و جذاب همراه با جوائز ارزنده برگزار خواهد شد.

مدیر کانون شیفتگان حضرت قائم (عج) استان بوشهر در خصوص منابع مسابقه کتابخوانی، تصریح کرد: کتاب زندگی مهدوی زیر سایه دعای عهد نوشته استاد قرائتی و کتاب وظایف و ویژگیهای خانواده منتظرامام زمان (عج) و نقش حیا در دینداری نوشته استاد کرمی بعنوان منابع مسابقه در نظر گرفته شده است.

وی افزود : در مرحله اول که به صورت تلفنی برگزار خواهد شد شرکت کننده یکی از این سه کتاب را انتخاب می نماید و در مرحله دوم بایستی دو کتاب را از بین سه کتاب انتخاب نماید و در صورت راه یافتن به مرحله سوم هر سه کتاب به عنوان منبع مسابقه خواهد بود.

دهباشی درخصوص جوایز مسابقه، اظهار داشت: برای نفر اول 700/000 ، نفر دوم 500/000 و نفر سوم 400/000 تومان در نظر گرفته شده و نفرات چهارم تا نهم نیز جوایزی اهدا خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: این مسابقه با همکاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود علیه السلام استان بوشهر برگزار می شود.
آخرین ویرایش
در 1396/11/23 13:21 توسط احمد دهباشی

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
33341441 - 077
بوشهر - خیابان امام خمینی (ره) - طبقه فوقانی ستاد نمازجمعه
پیامک
30001366