هم‌اکنون 43 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

جشن آغاز ولایت حضرت مهدی (عج) در بوشهر برگزار شد

جشن بزرگ نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت حضرت حضرت ولی عصر (عج) به همت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و با همکاری سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری بندر بوشهر در پارک شور با اجرای برنامه های شاد و مفرحی با محوریت خانواده برگزار شد.
به گزارش واحد خبر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان بوشهر، جشن بزرگ نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت حضرت حضرت ولی عصر (عج) به همت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و با همکاری سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری بندر بوشهر در پارک شور با اجرای برنامه های شاد و مفرحی با محوریت خانواده برگزار شد.

احمد دهباشی در این مراسم با بیان اقدامات انجام شده در رابطه با نهم ربیع الاول گفت: 20 سال قبل با تشکیل مجموعه های مردمی مهدوی در شهر بوشهر معرفی نهم ربیع الاول بعنوان سالروز آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) بعنوان یک اصل در دستور کار قرار گرفت و هر سال این مهم به اشکال مختلف این مهم تحقق یافته است.امسال نیز برنامه هائی بهمین مناسبت برگزار شد.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) افزود: این روز بعنوان غدیر ثانی یاد شده است و ما بعنوان یک شیعه وظیفه داریم این یوم الله عظیم را گرامی بداریم.

وی با اشاره به اینکه برنامه های امسال خانواده محور می باشند، اظهار کرد: امسال دو جشن عمومی برنامه ریزی شد که همشهریان عزیز بصورت گسترده و خانوادگی در آن شرکت نمودند.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود علیه السلام استان بوشهر عنوان کرد: صبح امروز ساعت 7 جشنواره ماسه را در ساحل ریشهر برگزار شد این برنامه با دعای عهد آغاز و شرکت کنندگان پس از صرف صبحانه ، ثبت نام و شنیدن دستور العمل برگزاری مسابقه اثر هنری خود را بر روی ماسه ها بنمایش گذاشتند.

احمد دهباشی بیان کرد: علاوه بر این برنامه ها ، برگزاری همایش تجلیل از فعالان مهدوی با حضور حضرت آیت الله صفائی بوشهری نماینده معزز ولی فقیه و امام جمعه محترم بوشهر و همچنین اعضای هیات امنای بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود علیه السلام مرکز و نخبگان فرهنگی شهر بوشهر روز دوشنبه 22 آذر ماه یکی دیگر از برنامه هائی است که بمنظور ارج گذاری از فعالین این عرصه برگزار شد.

گفتنی است: این برنامه با نور افشانی، اجرای سعید نوذری، برگزاری نمایش و مولودی خوانی مداهان اهل بیت همراه بود.

لازم به ذکر است : اجرای برنامه های شاد و تربیتی در سطح مدارس برای دانش آموزان و والدین از دیگر برنامه های امسال سالروز آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) در بوشهر می باشد که توسط بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود علیه السلام استان بوشهر برگزار شد.
آخرین ویرایش
در 1395/11/12 15:03 توسط احمد دهباشی

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
33341441 - 077
بوشهر - خیابان امام خمینی (ره) - طبقه فوقانی ستاد نمازجمعه
پیامک
30001366