هم‌اکنون 45 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

پیام مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود علیه السلام استان بوشهر

همانگونه که در شهادت سالار شهیدان گریه کردن به تنهائی کافی نیست و ادامه طریق سیدالشهداء و ائمه هدی اولویت است ، ادامه طریق بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تا رسیدن به هدف نهائی نیز اولویت ماست و این مهم بدست نمی آید مگر اینکه به شناخت اندیشه های امام دست بیابیم.
احمد دهباشی در پیامی بمناسبت سی و دومین سالروز ارتحال ملکوتی امام خمینی ( ره) ضمن تسلیت این روز به همه پویندگان راه این امام ، ادامه راه امام را تنها راه برون رفت از مشکلات موجود دانست.

متن پیام ایشان به شرح ذیل می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز 14 خرداد ماه یادآور تلخ ترین حادثه تاریخ انقلاب اسلامی است . حادثه ائی که قلوب هر انسان آزادیخواهی را جریحه دار نمود. در رثای این احیاگر آئین محمدی خون گریستن رواست . چرا که بعد از ائمه هدی ، گیتی مانندی چون او را تجربه نکرده است.

اما همانگونه که در شهادت سالار شهیدان گریه کردن به تنهائی کافی نیست و ادامه طریق سیدالشهداء و ائمه هدی اولویت است ، ادامه طریق بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تا رسیدن به هدف نهائی نیز اولویت ماست و این مهم بدست نمی آید مگر اینکه به شناخت اندیشه های امام دست بیابیم.

امام عزیزمان اندیشه های شگرف خود که چراغ هدایت برای تعیین مسیر انقلاب اسلامی و جلوگیری از انحراف است را در متن وصیتنامه سیاسی الهی خود بیان کرده تا بدون هیچ واسطه ای به نسلهای بعد انتقال یابد اما متاسفانه مدتهاست متولیان فرهنگی جامعه نسبت به این مهم توجهی ندارند که امیدواریم این غفلت سهوی بوده و عمدی در کار نباشد.

امروز که بحث روز جامعه موضوع انتخابات و انتخاب اصلح مد نظر است بیش از هر زمان دیگر رجوع به این وصیتنامه ضروری است. شعارها و برنامه های کاندیداها بایستی با معیارها و اندیشه های امام راحل بعنوان معمار انقلاب اسلامی تطبیق داشته باشد والا احتمال انحراف و خدای ناکرده سقوط فراهم است. امروز هرکس می خواهد در مسیر انقلاب اسلامی حرکت کند ناگزیر به مطالعه دقیق و مداوم وصیتنامه امام است.

اندیشه های امام راحل به ما می گوید این انقلاب برای زمینه سازی ظهور مصلح کل شکل گرفته است و سکاندار امروز انقلاب نیز در همین مسیر طی طریق می نماید و لذا تنها کسی می تواند بر مشکلات امروز جامعه ما فائق آید که تمامی برنامه هایش ذیل همین اندیشه چیده شده باشد.
این روز را و همچنین 15 خردادماه که بفرموده امام راحلمان تا ابد عزای عمومی است و شهادت امام جعفر صادق علیه السلام را به همه شیعیان تسلیت عرض می نمایم و از درگاه ایزد منان ظهور حضرت صاحب الامر و الزمان را مسئلت می نمائیم.
آخرین ویرایش
در 1400/3/14 19:35

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
33341441 - 077
بوشهر - خیابان امام خمینی (ره) - طبقه فوقانی ستاد نمازجمعه
پیامک
30001366