هم‌اکنون 45 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

رئیس ستاد مردمی نیمه شعبان بوشهر :

تمامی برنامه ها با رعایت اصول بهداشتی برگزار خواهد شد.


احمد دهباشی رئیس ستاد مردمی نیمه شعبان بوشهر برنامه های دهه مهدویت در بوشهر را تشریح نمود.

دهباشی با تاکید بر اینکه تمامی برنامه ها با رعایت اصول بهداشتی برگزار خواهد شد افزود : مردم ما نیاز به شادی مثبت دارند و الان که تقارن عید نوروز و اعیاد شعبانیه هست نباید این نیاز اجتماعی را نادیده گرفت و از کنار آن براحتی گذشت.

رئیس ستاد مردمی نیمه شعبان با بیان اینکه بسیاری از برنامه ها خصوصا مسابقات از طریق فضای مجازی و یا رسانه ملی دنبال می شوند گفت : یکی از برنامه های ما برگزاری جشن و احیاء طی سالیان گذشته بوده و اکنون مطالبه عمومی از ما برگزاری چنین مجالسی ( البته در صورت امکان) هست . و ما با بررسی های انجام شده به این نتیجه رسیدیم که با رعایت کامل اصول بهداشتی که خطری وجود نداشته باشد امکان برگزاری این مجالس وجود داردو لذا ستاد مردمی نیمه شعبان به این درخواست عمومی پاسخ خواهد داد.

دهباشی از مسابقه عکاسی سفره هفت سین مهدوی بعنوان اولین برنامه اجرا شده را در سال جاری نام برد و عنوان کرد : صدها اثر به دبیرخانه رسیده که در حال بررسی آثار هستیم. و تا نیمه شعبان اسامی برگزیدگان اعلام خواهد شد.

برگزاری مسابقه کتابخوانی ، جشنواره فیلم جشن تکلیف ، طرح هر خانه یک مهدیه از دیگر برنامه های فضای مجازی است که در ایام دهه مهدویت برگزار خواهند شد.

مراسم احیاء شب نیمه شعبان که از هر عمل دیگری در این شب با اهمیت تر می باشد در یکی از بقاء متبرکه برگزار و بخشهائی از آن از طریق سیمای استانی بصورت زنده پخش خواهد شد و لذا هم استانیهای عزیز می توانند از طریق تلویزیون از این مجلس معنوی و البته شاد بهره مند شوند.

از دیگر برنامه های این ایام رژه موتوری و خودروئی همراه با کاروان شادی است که گروههای سرود و مدیحه سرایان بصورت سیار برنامه های خود را در محلات مختلف برگزار خواهند کرد.

اطعام مهدوی و اهداء بسته های معیشتی که هزینه های آن صرفا" توسط مردم جمع آوری و در اختیار ستاد قرار خواهد گرفت از دیگر برنامه دهه مهدویت در بوشهر خواهد بود که دهباشی از مردم مومن برای همکاری و مشارکت در این برنامه دعوت نمود.

ضمن اینکه برنامه ساحل انتظار با موضوع مهدویت بصورت روزانه از سیمای استانی پخش می شود.آخرین ویرایش
در 1400/1/6 12:56

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
33341441 - 077
بوشهر - خیابان امام خمینی (ره) - طبقه فوقانی ستاد نمازجمعه
پیامک
30001366