هم‌اکنون 45 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود علیه السلام استان بوشهر: مسابقه یکی از روشهای تاثیرگذار در شناخت امام و وظایف منتظران است.

دهباشی: برای ترویج فرهنگ مهدویت بایستی از روشهای نوین استفاده کرد و جدول سودوکوی مهدوی با توجه به مخاطبین خاصی که دارد برای ایشان بسیار موثر است.
بمناسبت نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر ارواحنالتراب مقدم الفداء نهمین جشنواره فرهنگی هنری انتظار- دیدار- وصال به همت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود علیه السلام استان بوشهر و کانون شیفتگان حضرت قائم (عج) استان بوشهر برگزار می گردد.

دهباشی با اشاره به اینکه جشنواره در چهار رشته برگزار می گردد و تا آخر آبانماه فرصت ارسال آثار در سه رشته ( کلیپ - پوستر و موشن گرافی و کتابخوانی) وجود دارد ، اظهار داشت: برای جدول سودوکو تنها تا روز شنبه سوم آبان ماه فرصت باقی است .

علاقمندان برای دریافت جدول سودوکوی مهدوی کافی است از ساعت 9 صبح الی 12 با شماره تلفن 07733341441 مرکز تخصصی مهدویت بوشهر تماس گرفته و شماره واتس آپ خود را اعلام تا جدول برایشان ارسال گردد.

مدیربنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود علیه السلام استان بوشهر ، استفاده از مسابقه حل جدول سودوکو ی مهدوی را یکی از روشهای تاثیرگذار در شناخت امام و وظایف منتظران دانست و افزود: برای ترویج فرهنگ مهدویت بایستی از روشهای نوین استفاده کرد و جدول سودوکوی مهدوی با توجه به مخاطبین خاصی که دارد برای ایشان بسیار موثر است.

شرکت کنندگان بایستی سه جدول را تکمیل کنند تا از امتیاز بیشتری برای شرکت در قرعه کشی که همزمان با برگزاری جشن نهم ربیع الاول روز دوشنبه 5آبانماه ساعت 20 در پارک شغاب بوشهر و در جوار شهدای گمنام برگزار می گردد ، برخوردار شوند .
آخرین ویرایش
در 1399/7/29 14:18

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
33341441 - 077
بوشهر - خیابان امام خمینی (ره) - طبقه فوقانی ستاد نمازجمعه
پیامک
30001366